PROFILAKTYKA
,,Sport, muzyka i profilaktyka’’
W dniu 29.05.2026r. przedstawiciele Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania przemocy domowej w Manowie wzięli udział w festynie profilaktycznym pod hasłem ,,Sport, muzyka i profilaktyka’’ na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Boninie. Uczniowie i nauczyciele szkoły mogli zapoznać się z działaniami ZI oraz sposobami zapobiegania przemocy i reagowania na jej występowanie.




.jpeg)

,,Profilaktyka w działaniu -wybieram świadomie”
Również w dniu 29.05.2026r. przedstawiciele Zespołu interdyscyplinarnego na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Rosnowie wzięli aktywny udział w Dniu Profilaktyki ,,Profilaktyka w działaniu -wybieram świadomie” oraz Festynie Rodzinnym. Przedstawiciele Zespołu przeprowadzili rozmowy dotyczące przemocy: rodzajów, reagowania, zgłaszania itd. Uczniowie adekwatnie do wieku wykonali prace plastyczne, wykreślanki i krzyżówki z zakresu przemocy.





.jpeg)
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Marta Wawerczak Data wytworzenia:
01 cze 2026
Osoba dodająca informacje
Marta Wawerczak Data publikacji:
01 cze 2026, godz. 09:24
Osoba aktualizująca informacje
Marta Wawerczak Data aktualizacji:
01 cze 2026, godz. 13:36